Lehce propadá závislosti

Herečka Jitka Asterová (59) byla před několika lety skutečně číslo. Nechyběla na žádném večírku a užívala si ve velkém. Brala to tak, že život se má žít naplno. Potom prý ale začala pociťovat, že se z jejího odvázaného životního stylu stala závislost.

Brzy se z ní oklepala, ale závislost na večírcích, kde alkohol teče proudem, vystřídalo údajně rozhazování peněz, což není o moc lepší. Asterová přiznala, že denně vyhazovala do vzduchu desetitisíce, a to jen za kabelky a boty.Zdá se, že známá herečka závislostem dokáže podlehnout extrémně rychle, a i ona sama si to koneckonců přiznala.

Také vás může zajímat ...

Údajně kvůli tomu je i dnes bez muže.

Došlo jí to pozdě?

Herečka je bez muže už dlouhá léta, žila jen se svými dětmi Annou (24) a Adamem (19), které má se svým exmanželem Tomášem Linhartem.S tím je už dlouhá léta rozvedená a od té doby vážnější vztah neměla. Prý žila pro své děti, ale ty už jsou obě z domu a ona zůstala sama.

Prý až teď jí začalo docházet, že možná měla myslet i trochu na sebe a že její závislosti jí častokrát nadějnou lásku pokazily.

Uvědomila si to sice pozdě, ale lepší než nikdy. V současnosti je její největší závislostí jóga. Prý chce dát jako první do pořádku sama sebe, své tělo a duši, a potom si jí prý muži možná budou víc všímat.

Proslýchá se však, že Asterová touží po muži především z finančních důvodů. Potřebuje někoho, kdo by ji zvládal a zároveň by jí přispíval. Když obě děti vyletěly z hnízda, nemá jí kdo pomáhat a na všechno zůstala sama. Dokonce se prý přestěhovala z luxusního bytu do horšího. Možná jí chybí rozhazování peněz.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...