Lejla Abbasová: Neuvěřitelný hazard!

Rodit bude v polovině září, už teď ji při té představě mrazí. Matka dcery Iman (1), kterou má s tureckým přítelem, a Davida (6) z předchozího vztahu s Michalem Kocábem (63), nyní čeká se svým Turkem dvojčata.

A stojí před vážným problémem: V České republice se dvojčata rodí císařským řezem, jenže čokoládová kráska hodlá bojovat za to, aby „pod kudlu“ nešla a bylo jí umožněno porodit obě děti přirozeně.

Také vás může zajímat ...

„Musím najít někoho, kdo mi to dovolí. To je pro mě absolutní priorita, a co se bude dít pak, bůh ví,“ tvrdí Lejla Abbasová poněkud lehkomyslně. Snad se najde někdo, kdo tohle troufalé hazardování se životy zastaví.

Kurážná bruneta si totiž s ničím hlavu příliš neláme, dceru Iman rodila doma. Naštěstí vše dobře dopadlo, a brzy poté, co se dívenka narodila, uspořádala životaschopná maminka mejdan pro rodinu a přátele.

Ale rodit takhle dvojčata? Musíme věřit, že Lejlin porodník tmavovlásce objasní, jaká rizika by vyplývala z toho, že by striktně odmítala v této situaci naprosto běžný císařský řez. Nedlouho před porodem malé Imán Lejla ještě například cestovala do africké Keni, ani to by se teď rozhodně nemělo opakovat, dvojčata se často rodí před termínem.

Uvědomuje si to ovšem Lejla? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...