Lejla Abbasová: Šlápla opět vedle ve výběru partnera?

Miminko si naplánovala

Je snad těhotenství strategický tah, jak partnera rozvést?

Přestože se čokoládová kráska LEJLA ABBASOVÁ (37) již léta angažuje v charitě a pomáhá potřebným, sama si, jak se zdá, příliš pomoct nemůže. Tedy alespoň co se vztahů s muži týče. Tam je půvabná moderátorka zkrátka nepoučitelná. Poté, co před lety svedla a rozvedla hudebníka MICHEALA KOCÁBA (62), s nímž má syna DAVIDA (5), historie se opakuje.

Tentokrát je jejím vyvoleným pohledný turecký podnikatel VOLKAN KAYNAK.

Opustí kvůli ní manželku?

S tím Lejla nyní prožívá nejen velkou lásku, ale také své druhé těhotenství. O Volkanovi hovoří jako o úžasném muži se šlechetným srdcem. Seznámili se už před mnoha lety přes českou komunitu v Africe, protože Keňa je Volkanův druhý domov.

Také vás může zajímat ...

Celá idylka má jen jednu vadu, turecký podnika tel je nejen stále ženatý, ale zdá se, že si svou půvabnou manželku EVU hodlá ještě nějakou dobu nechat.

Bere si vzor ze své matky?

Není divu, založili si spolu firmu, v níž jsou oba vedeni jako jednatelé a ve společném podnikání se jim prý dobře daří. Moderátorka ale určitě o svého vyvoleného bude bojovat. Na své dítě se navíc velmi těší, přestože ji těhotenství překvapilo. Přišlo totiž pouhé dva týdny poté, co spolu pár začal randit! A podle slov Abbasové se zdá, jako by si další miminko doslova naplánovala.

„Nemá cenu čekat.

Ani jeden nejsme nejmladší,“ nechala se nedávno slyšet moderátorka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...