Linda Finková chodí mezi lidi jedině se zbraní

Prý jen myslí na své bezpečí

Linda Finková se bojí o svou bezpečnost.

Po nepříjemné debatě na internetu se LINDA FINKOVÁ (48) už po několikáté stala terčem silné kritiky a výhrůžek. Ty nakonec přerostly ve výhrůžky smrtí, což Lindu přimělo, aby u sebe opět začala nosit zbraň.

„Už jsem ji skoro vůbec nenosila, ale na základě těch výhrůžek jsem si řekla, že ji zase nosit budu,“ konstatuje zpěvačka, která vlastní zbrojní průkaz už přes 25 let. Nějakou chvíli jí prý ale trvalo, než si na zbraň zvykla.

„Měla jsem z ní nejdřív strach a bála jsem se, abych ji nepoužila špatně,“ přiznává. Dnes už si je ale při zacházení s pistolí jistá a střelbu pravidelně trénuje. Do nebezpečných situací se prý občas dostane, ale nikdy to nebylo tak krizové, že by po pistoli musela sáhnout, natož ji proti někomu použít.

Také vás může zajímat ...

K žádnému vyhrocenému konfliktu naštěstí nedošlo ani na akci Barvám neutečeš, které se před pár dny zúčastnila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...