Linda Finková: Vysmála se Miss

Ta se s tím nepárala! LINDA FINKOVÁ (50) se pustila do róby, kterou na sobě měla bývalá miss NIKOL ŠVANTNEROVÁ (25). Byly to průhledné šaty s drahými kamínky, z nichž modelce vykukoval zpod látky zadeček. Někteří lidé ji přirovnávali k hollywoodským kráskám, ale Finková z takového extravagantního modelu měla akorát legraci. „Je to vopruz,“ komentovala model. A to hlavně kvůli ceně, která se vyšplhala na půl milionu korun! „To mě spíš odpuzuje, než abych si řekla, že ta značka jsou frajeři,“ dokončuje svoji kritiku. Prý by si takové šaty uměla klidně představit za pár tisíc korun a vůbec nechápe, proč je kvůli modelce takový poprask.

Nezávidí pozornost?

Sama Finková si na výběru svého oblečení moc záležet nedává. Dalo by se spekulovat, jestli v sobě její poznámky přece jenom nenesou pachuť kyselých hroznů. Přece jenom, ona by si už podobné průhledné šaty nemohla dovolit a o podobnou propagaci ji nikdo nepožádal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...