Lituje odchodu do Kanady?

Jak snadno se může obrátit všechno proti vám se zřejmě přesvědčila zpěvačka Lucie Vondráčková (36). Celý svůj život dřela a pracovala doslova do úmoru, aby dosáhla vrcholu. A když se jí to konečně podařilo, zažila strmý pád na dno.

Ne snad, že by její zářivá kariéra nějak zásadně upadala, ale svým rozhodnutím odejít za manželem Tomášem Plekancem (33) do Kanady a vychovávat tam své syny, jí právě dvakrát nepomohla. Vzdala se všeho na čem jí do té doby záleželo. Jenže se zdá, že ten, pro kterého to dělala, to zřejmě neumí ocenit…

Uznává ji jako zpěvačku?

Také vás může zajímat ...

Ta, která bojovala za každé vystoupení a koncert a musela mít všechno naprosto dokonalé, nyní údajně prohlašuje, že se možná zpěvu vzdá. Plně ji prý naplňuje role matky a manželky. Někteří lidé z blízkosti Vondráčkové se však domnívají, že vítr fouká odjinud.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...