Lososové špízy se špenátovým pestem

Potřebujete:

Také vás může zajímat ...

1 hrst špenátu, hrst bazalky, hrst vlašských ořechů, 400 g čerstvého lososa, 1 lžičku koření Vitana Ryby, 30 g parmezánu, 2 lžíce šťávy z citronu, 3 lžíce olivového oleje, ½ okurky, 2 rajčata, 100 g sýru feta, 1 červenou cibuli, černé olivy, 2 čajové lžičky salátového koření.

Postup

  1. Pesto si připravíte v mixéru smícháním špenátu, bazalky, ořechů, parmezánu a citronové šťávy. Do směsi přidávejte olivový olej, abychom dosáhli požadovanou hustotu. Do misky si na kostičky nakrájíte okurku, rajčata, fetu, cibuli nakrájenou na proužky a olivy.
  2. Ingredience polijete směsí olivového oleje a salátového koření. Zamícháte. Lososa nakrájíte na kostky, citron na plátky a napichujete střídavě na špejle. Špízy potřete olivovým olejem s kořením Vitana Ryby a grilujete. Lososové špízy podáváte se zeleninovým salátem a pestem.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...