Lucia Šoralová: Konečně ho uhnala!

Nechá se koučovat?

Dlouhých čtrnáct let čekala zpěvačka na to, aby se její milý rozvedl a vzal si ji.

Na Novém zámku v Kostelci nad Orlicí řekla ve velkém utajení „ano“ zpěvačka LUCIA ŠORALOVÁ (40) skladateli a otci jejich dvou dětí REBEKY (4) a ONDŘEJE (2) ONDŘEJI SOUKUPOVI (65). Oddával je potomek slavného českého rodu Kinských. „Nevím, jestli to nebude uspěchaný, jsme spolu jen čtrnáct let, ale ano,“ odpověděla na dotaz oddávajícího nevěsta, která zvolila netradiční oděv – černé šaty.

A v podobném duchu reagoval také ženich. Na otázku FRANTIŠKA KINSKÉHO (69), letitého kamaráda a starosty Kostelce nad Orlicí, zda do manželství vstupuje s přítomnou Lucií Šoralovou dobrovolně, odpověděl: „Můžu říct, že zcela dobrovolně vstupuji. Ano.“ Poté prohlásil starosta jejich manželství za právoplatné.

Sňatek byl současně také dárkem ke čtyřicátým narozeninám, které Lucie oslavila v pondělí 9. ledna.

Také vás může zajímat ...

Soukup se ženil podruhé, jen půl roku poté, co se rozvedl s GÁBINOU OSVALDOVOU (53).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...