Lucie Bílá: Přemýšlí o smrti?

Už má sepsanou i závěť

Jakou hudbu si nechá zahrát na pohřbu, prý vymyšlené ještě nemá.

Přestože je LUCIE BÍLÁ (51) čerstvě zamilovaná do mladého řidiče RADKA FILIPIHO (33), honí se jí hlavou černé myšlenky. Nijak se netají tím, že přemýšlí o své smrti. Kdo by si ale myslel, že jsou příčinou jejích zvláštních pohnutek snad vážné zdravotní potíže, hluboce by se mýlil. Několikanásobná zlatá slavice chce být zkrátka jen připravená.

A právě proto se rozhodla si už nyní vybrat místo svého posledního odpočinku. Chce být prý pochovaná tam, odkud bude mít pěkný výhled.

Není ale příliš brzy na to myslet?

Je tu na návštěvě

Také vás může zajímat ...

Podle zpěvačky jsme na světě jenom na návštěvě a v okamžiku, kdy si to uvědomíme, vážíme si více každého dne. Bílá má prý navíc ráda konce, když jsou věci uzavřené. „Něco si naplánuju a dodělám to,“ objasňuje zpěvačka s tím, že má pocit, že když se na závěr života nachystá, nic ji nepřekvapí.

Místo, kde by chtěla být pohřbena, vybrané tedy má, ale na smrt se určitě netěší.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...