Lucie Bílá: Uslyší svatební zvony potřetí?

Muž v pozadí

Přestože mnozí LUCII BÍLÉ (51) předpovídají, že jí vztah s RADKEM FILIPIM (33) moc dlouho nevydrží, zpěvačka, jako konečně pokaždé, do toho i tentokrát dává celé své srce. Zda i hlavu, tím si někteří už nejsou tak úplně jistí. Se svým pohledným road managerem, bodyguardem a partnerem v jednom sice randí teprve půl roku, ale už si zřejmě maluje barvitější budoucnost.

Nedávno totiž společně byli za svědky na svatbě zpěvaččiných přátel a podle všeho se Lucie nechala poněkud omámit svatebními emocemi.

Veselku by si užila

„Měla jsem dvě nádherné svatby, a tak si tak říkám, že jako byly Svatby podle Mary, tak by mohly být svatby podle Lucie,“ nechala se slyšet Bílá, jež se nijak netají tím, že je pro ni svatba završením skvělého vztahu. Jenže život s extrémně zaneprázdněnou divou není snadný a ne každý muž chce hrát po jejím boku druhé housle. Radkovi však zatím role muže v pozadí nijak nevadí.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...