Lucie Šafářová: Stále blíž snu vdát se za Plekance

Umí to s muži, jak se zdá. Zvykla si nad hokejistou Tomášem Plekancem (38), kterého odloudila Lucii Vondráčkové (40), neustále jásat. Permanentní chvála může být cestičkou nejen k jeho srdci, ale především k jeho svobodě.

Dostat k oltáři svalovce, hořce zklamaného zkrachovalým manželstvím, je úkol pro vraha. Šikovná žena by to zvládnout mohla. „Totální změna životního stylu, ale v pozitivním směru,“ odvětila Lucie na otázku, jak zvládá střídavou péči, v níž má Plekanec syny.

Také vás může zajímat ...

„S klukama máme plný dům. Je toho víc, ale jen v dobrém,“ chválí liška podšitá. Skutečnost nebude tak růžová, jak matka Leontýnky tvrdí. Skoro roční miminko dá mámě zabrat. Natož když se v domě objeví dva kluci z partnerova předchozího vztahu, Matyáš (9) a Adam (5), pravděpodobně, jak by jistě potvrdil dětský psycholog, rozvodem rodičů poznamenaní.

Taková procházka růžovým sadem, jak líčí Lucie Šafářová, to nebude. Daleko spíš se jedná o cestu trnitou, důležité však je, že vede do svatební síně, to je v této situaci nejpodstatnější. „Fungujeme jako rodina,“ jásá Šafářová, zatím stále bez prstýnku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama