Lucie Vondráčková: Co bude s jejími dětmi?!

Tahle dramaticky znějící otázka dnem i nocí trápí Lucii Vondráčkovou (38), která nedávno zase zavítala z Kanady do Česka. Její fanoušky zajímalo, jaká je pravda ohledně manželského odloučení spočívajícího v tom, že se zpěvaččin manžel Tomáš Plekanec (35) odstěhoval za prací z Montrealu do pět set kilometrů vzdáleného Toronta.

A tak Lucie, i když nerada, musela s pravdou ven. „Jezdili jsme za ním a Tomáš jezdil za námi,“ prozradila maminka dvou dětí s úsměvem, ale trochu starostlivým. Dodala, že přece všechno se dá zvládnout, že když lidé chtějí, tak to jít prostě musí.

Také vás může zajímat ...

Ale za jejím pousmáním byl smutek. Křehká blondýnka nakonec připustila, že žije v neustálých obavách. Nemá totiž to nejmenší tušení, co budoucnost přinese, a to jí navozuje úzkostné stavy.Co bude dál? Bude se přece jen muset stěhovat? A v rámci státu, nebo někam úplně jinam? A jak to zvládne Matyáš (6), který v místě bydliště, kde mají manželé krásný dům se zahradou, už chodí do školy?

Ne, Lucie opravdu není jako jiné maminky, které mají jistotu, že potomci budou chodit stále do téže školy, bez rizik pro děti tak nepříjemných změn.

Nebýt pánem svého osudu je stresující dokonce i pro Lucii, která je životní optimistka. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...