Lucie Vondráčková: Jde jí víc o peníze, než o děti?

Lucie Vondráčková (38) se syny Matyášem (6) a Adamem (3) se odmítá vrátit z Kanady do Česka.

Co děti ohrožuje?

Také vás může zajímat ...

Prý nechce, aby děti měnily prostředí, když jsou v Kanadě zvyklé, chodí tam do školy a mají tam kamarády. Stěhování prý není v jejich zájmu. Přitom je k dispozici vyjádření dětského psychologa, podle kterého by změna pobytu pro děti nebyla žádným traumatem. Jediné, co se na nich může neblaze podepsat, jsou zdlouhavé tahanice rodičů a nejistota.

Vondráčková teď ústy svého právníka tvrdí, že se Tomáš Plekanec (36) snaží její návrat oddálit. Proč by to ale dělal? Hokejista se opakovaně vyjádřil, že by rád byl se svými syny aspoň pár dní o Vánocích.

Jsou za tím peníze

Spíš to vypadá, že se herečka chce rozvádět v Kanadě, protože v Česku by díky předmanželské smlouvě nezískala tak vysoké alimenty. U nás uzavřená předmanželská smlouva ale v Kanadě neplatí. A česká justice nemusí rozvod v Kanadě uznat, protože obě země nemají v právních otázkách manželství žádnou smlouvu. Jde jí opravdu jen o blaho dětí?

Jsou pro ně snad kanadští kamarádi důležitější, než táta?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama