Lucie Vondráčková: Má políčeno na koloušky

Specializuje se na mladší, sportovně založené, štíhlé kluky. Jednoduše řečeno: na koloušky. Nebo na zajíčky, chcete-li. Má na to svou metodu, která bohužel není obecně platná, mohou ji využít leda zpěvačky, nikdo jiný. A je to chytré!

Pohledná světlovláska natáčí s mladými či dokonce mladičkými kolegy duety. Nejnověji se synem zpěváka Stanislava Hložka (66), Matyášem Hložkem (27). Nezapomeňme, že Matyáš získal titul Muž roku 2017, což plavovlasou krásku určitě nesmírně zaujalo.

Také vás může zajímat ...

To by bylo něco, chodit s Mužem roku! Natáčeli v centru Prahy, evidentně zaujati jeden druhým. Takhle v poslední době světlovlasá bohyně pracovala třeba i se Sámerem Issou (35) či Davidem Gránským (28) a dalšími mladíky.

„Jsi vlastně všechno, všechno co mám,“ oznamují si dost nevynalézavě v klipu se Sámerem. Když Luciina teta Helena (73) zpívala s Václavem Neckářem (77) v Šíleně smutné princezně píseň Znám jednu starou zahradu, bylo to mnohem lepší a zapamatovatelné.

Možná i proto, že Neckáře nelovila, jen s ním prostě spolupracovala na půvabné pohádce, kterou si oblíbila již několikátá generace.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama