Lucie Vondráčková: Ubíjející rodinné starosti!

I hvězdy mají soukromé svízele – ačkoli se je snaží skrývat, někdy mistrně, jindy amatérsky. Zpěvačka Lucie Vondráčková (36) patří mezi ty, kteří se pokoušejí působit jako nejšťastnější bytosti na světě.

Navenek však prosakují informace opačného typu. Dokonce takové, až se vtírají zneklidňující otázky: Vdala se Lucie Vondráčková dobře? Je její vztah v pořádku? Co když se manželství ocitlo v krizi? Provdat se za slavného sportovce není bez rizika.

Také vás může zajímat ...

Hokejista Tomáš Plekanec má obdivovatelky po celém světě. Píší mu, chodí za ním pro podpisy, když ho náhodně potkávají na ulici, omdlévají nadšením. Další stinnou stránkou života s vrcholovým sportovcem je jeho extrémní zaneprázdněnost.

A když se konečně ocitne doma, chce mít klid. Po zápase cítí únavu a to poslední, co by si přál, je konejšit či přebalovat uplakaného kojence. Zpěvačka přiznává, že tatínek si s dětmi chvilku pohraje, ale jakmile se ozve pláč, elegantně se jich zbaví a rád je předá unavené manželce.

Ta má přitom rovněž svou kariéru. Možnost, že by najala chůvu, rázně odmítá. Denní rozvrh plánuje do poslední minuty. Nejspíš si připadá jako kůň vlekoucí těžký náklad. Je to ten pohádkový život, který si před svatbou představovala?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...