Má nový románek na pracovišti?

Michaela Jílková, portréty k pořadu Máte slovo

Od rozvodu drsné kotelnice Michaely Jílkové (50) uběhl už rok, přesto nebyla dosud viděna po boku ž ádného muže. Dokonce před časem uvedla, že je sama a nikoho nemá. Nyní se však zdá, že se blýská na lepší časy a nepříjemné samotě je konec.

Moderátorku totiž novináři nachytali, jak před budovou České televize kouří ve společnosti programového ředitele Milana Fridricha (48). Ten je stejně jako Jílková rozvedený a zdálo se, že si spolu dvojice velmi dobře rozumí.

Také vás může zajímat ...

Moderátorka vypadala každopádně velmi uvolněně, laškovně si pohrávala s vlasy a nenuceně se smála. Nicméně o novém vztahu dosud nepromluvila, naopak stále tvrdí, že je sama a nesmírně si tento stav užívá.

To samozřejmě pravda může být, ale také nemusí. Možná se jen snaží udržet čerstvý vztah pod pokličkou a nechce své nově nabyté štěstí zakřiknout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...