Má skoro o 40 let mladšího milence!

Důkazem, kam až může zajít, když si člověk odmítá připustit věk, je královna popu, Madonna (62).

Zpěvačka přiznala, že už jen slovo „stáří“ jí nahání hrůzu a odmítá se s ním smířit, a obklopuje se mladými lidmi i milenci. Tomu poslednímu, Ahlamaliku Williamsovi (26), je jen o dva roky víc než Madonnině dceři Lourdes (24).

Také vás může zajímat ...

Kromě toho jde zpěvačka do všeho po hlavě a nepřemýšlí, jestli to její unavené tělo ještě zvládne, nebo vypoví službu. Není to tak dávno, co musela podstoupit operaci kolene, které nevydrželo stálé přetěžování a tvrdý dril na turné. Madonna trpěla šílenou bolestí, říct si ovšem nedala a nehodlá polevit ani nadále.

„Kdo jednou seskočí z koně, málokdy se vrátí do sedla. To já nechci udělat,“ vysvětluje zpěvačka, kterou naposledy zradila kyčel a lékaři jí museli voperovat umělý kloub.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama