Maciuchová ztratila to nejcennější, co kdy v životě měla!

Několik dlouhých týdnů dokázala oblíbená herečka Hana Maciuchová (71) přede všemi tajit, že ji opustil nejdůležitější muž jejího života. Svému umírajícímu tatínkovi, ochotnickému herci a režisérovi Josefu Maciuchovi (†97) byla bývalá hvězda seriálu Ulice sice poslední dobou neustále nablízku, ale ani to ji nedokázalo na jeho smutný odchod dostatečně připravit.

Kvůli jeho špatnému zdravotnímu stavu už delší dobu dokonce i částečně omezila práci a soustředila se pouze na své divadelní role, aby mohla ještě co nejvíce času trávit před smrtí jenom s ním a být mu maximálně k dispozici.

Také vás může zajímat ...

Musela u toho navíc neustále cestovat mezi Prahou a Olomoucí, kde žije celá její rodina. Takže toho na ni bylo v poslední době víc než dost. Jak rychle se známá herečka s odchodem milovaného tatínka smíří je zatím bohužel ve hvězdách. Stejně jako to, jestli se třeba teď, když je po všem, ještě vrátí do populárního novácného nekonečného seriálu.

Bude na to mít dostatek energie?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...