Mahulena Bočanová: Chce muže jen pro zábavu?

Osud se s herečkou a moderátorkou Mahulenou Bočanovou (51) nepáře. Není tajemstvím, že její dcerka Márinka (17) trpí lehčí mozkovou dysfunkcí, což znamená, že má chování malého dítěte. Bohužel tomu tak bude napořád.Nedávno Bočanová dostala další ránu, jelikož jí lékaři oznámili, že její dcerka trpí také epilepsií.

Jak tohle může zvládat bez mužské podpory?

Také vás může zajímat ...

Vztahy měla

Není pochyb o tom, že Bočanová nějaké ty vztahy měla, ale vždy se to nějakým způsobem pokazilo, jak tvrdí ona sama.Není to však trochu jinak? Blízké zdroje z jejího okolí nám potvrdily, že většinou ukončovala vztahy ona, protože ji přestaly bavit. Proč tedy muže vodila za nos?

Chce žít jen s dcerou

Vypadá to, že Bočanová chce do konce života žít jen se svou dcerou a nikoho jiného si nepřipustí blíž k tělu.Důkazem toho je, že žádného z mužů, se kterými randila, nepředstavila veřejnosti a raději je poslala k vodě dřív, než to mezi nimi začalo být vážné. Dlouhodobý vztah tedy už vůbec nechce, nebo nepotkala toho pravého? Šťastná ale bohužel není.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama