Maminka, které je 104 let, ji poučuje

Stejně jako Karel Gott (80), také Zlatá slavice Eva Pilarová (80) prožívala své osmdesátiny několik dní. Ale oficiální oslavy ze zdravotních důvodů odmítla. Moc si stejně velkolepé narozeninové oslavy nepotrpí.

„Vždycky jsme si udělali posezení u nás na chalupě, manžel uvařil, napekl a bylo hotovo.“ Letos se ale na nic takového necítila, navíc manžel prý má dost starostí s ní, natož aby se staral o jiné. Nad jubileem mávla rukou.

Také vás může zajímat ...

Spíš bude slavit příště, její maminka oslavila neuvěřitelných 104 let a stále je čilá! Určitě jste ji na veřejnosti nezastihli neupravenou a bez bot na podpatku. „Však podpatek dělá pěknou nožku,“ tvrdí.

A tak má Eva dlouhověkost v genech a také nezahálí. Dokončila novou desku, bude mít velký koncert.“ Víte co? Úplně upřímně, já se mnohem víc než na kulatiny těším na šedesáté výročí na scéně, které budu mít příští rok.“ prozradila Eva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...