Manžela Evy Pilarové načapali s jinou!

Měla by se snad zpěvačka Eva Pilarová (79) o svého manžela, bývalého tanečníka Jana Kolomazníka (66), začít „na stará kolena“ bát? Česká královna swingu se poslední dobou potýká s velkými zdravotními problémy.

Už měsíce se léčila se dvěma úrazy. Zdálo se, že manžel ji maximálně podporuje a snesl by jí modré z nebe. Vždyť i jejich láska vznikla právě v době, kdy Jan Kolomazník pečoval o nemocnou Evu Pilarovou.

Také vás může zajímat ...

O to překvapivější je informace, že byl bývalý tanečník před nedávnem viděn v jedné kavárně v pražské čtvrti, kde se zpěvačkou už dlouho bydlí, se zcela neznámou ženou.

„Bylo to někdy v dopoledních hodinách, seděl tam s nějakou dámou a pochutnával si na kafíčku a na domácím koláči,“ prozradila nám pozorná svědkyně. Zda se k sobě měli, ale neuvedla. Schází se snad Evin dlouholetý životní partner za jejími zády s jinou?

Že by si snad Kolomazník hledal náhradní společnost pro dlouhé chvíle, když zpěvačka po úrazu dlouhodobě pobývala v nemocnici?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...