Manželství se otřásá v základech

Přestože je jejich manželství vybudováno na mimořádně pevných základech, momentálně to vypadá, že se nachází v hluboké krizi.

Kvůli pandemii koronaviru totiž Hana Heřmánková (57) s Karlem Heřmánkem (72) nevědí kam dřív skočit. A především Heřmánek teď nemyslí na nic jiného než na své milované Divadlo Bez zábradlí. „Je to pro něj katastrofa,“ říká herec, který se snaž ze všech sil, aby jeho divadlo krizi přežilo.

Také vás může zajímat ...
Ještě nedávno tvrdila, že musí o vztah pečovat

Bohužel to má ale špatný vliv na jeho zdraví. „Cítím, že mě to zmáhá,“ postěžoval si herec, který momentálně žije pouze svým divadlem a na svou manželku prakticky nemá čas. Sice jsou spolu často, ale to hlavně proto, že je Hana manažerkou Divadla Bez zábradlí.

„O vztah musíte pečovat,“ pravila Heřmánková ještě před několika měsíci, přičemž si tehdy s Karlem dokázali užívat a působili velmi spokojeně. Teď se ale zdá, že je víc spojuje podnikání než láska.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...