Marešovi: Utrácí sta tisíce za soukromé letadlo

Manželé Marešovi opět ukázali obyčejným smrtelníkům v jakém luxusu si žijí. To co ovšem hvězdný pár tentokrát předvedl překonal veškerá očekávání. Z luxusní dovolené na řeckém ostrově Mykonos, kam jezdí odpočívat i celebrity světového kalibru, letěli zpět do České republiky soukromým tryskáčem.

Také vás může zajímat ...

Moderátor Leoš Mareš (42) zaplatil více než 300 tisíc nejen kvůli luxusu, ale také proto, aby se včas dostal na moderování tenisového turnaje v pražské Štvanici. Aby své rozhazování peněz trošku odlehčil, snažil se fotografii z letadla vtipně okomentovat.

„Nemáme co žrát, ale hlavně, že si lítám prajvit džetem,” napsal na sociální síti. To ovšem neskousli ani jeho nejvěrnější fanoušci a neodpustili si rýpavé komentáře. „Na větší letadlo nemáš? To ses moc nepředvedl,“ napsal například jeden z jeho sledujících.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...