Marián Labuda: Před smrtí ho odkopli!

Tohle si legendární herec MARIÁN LABUDA (†73) nezasloužil. Stačil jeden zdravotní problém a režiséři ho odstřihli od jeho milovaného hraní. „Před pěti lety měl podezření na mozkovou příhodu. Labuda byl právě na zkoušce ve Slovenském národním divadle, když najednou nemohl přečíst ze scénáře některé věty. Všichni si mysleli, že žertuje.

„Neurolog potvrdil, že to nebyla mozková příhoda, ale už měl příliš zúžené cévy, což způsobilo slabé dokrvení mozku,“ popisuje někdejší otcovy zdravotní potíže jeho syn MARIÁN LABUDA ml.(44).

Také vás může zajímat ...

„Po Slovensku a Česku se potom rozneslo, že oblíbený herec, kterého si Češi nejvíc pamatují z filmu Vesničko má středisková, měl těžkou mozkovou příhodu a lidi si mysleli, že už není schopen pracovat,“ řekl rozhořčený syn. Jeho otec poté neměl sílu ani energii režiséry a své herecké kolegy obcházet a přesvědčovat je, že je v pořádku a může hrát dál. Je jasné, že to jeho stavu nepomohlo.

Bez oblíbené činnosti dál chřadl.

Labuda zemřel na selhání srdce letos v lednu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...