Marie Doležalová v obavách. Vztah v troskách?

Tanec je začal rozdělovat!

Marie Doležalová s Markem Zelinkou.

Loňská vítězka Star- Dance MARIE DOLEŽALOVÁ (29) si kromě prvenství v taneční soutěži vybojovala i partnera pro život. Stal se jim její tanečník MAREK ZELINKA (29) s nímž od té doby toká jako hrdlička.

Jak ale nyní herečka přiznala, to co je vlastně spojilo, začíná být zabijákem jejich vztahu. Mladý pár totiž spolu vystupuje na společenských akcích, což prý nedělá vůbec dobrotu. „Skončili jsme u toho, že spolu raději budeme chodit než tancovat,“ svěřila se Doležalová s tím, že právě na trénincích se s přítelem kvůli rozdílným názorům na různé taneční figury dokážou pohádat až do krve.

Když tedy spolu netančí, prožívají prý úplnou harmonii.

Také vás může zajímat ...

„Všechno je u nás v pořádku, je to krásný,“ libuje si Marie, která se zhruba před půl rokem dokázala zbavit své nikotinové neřesti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...