Markéta Plánková kvůli nové roli trpí!

Ocitla se s mrtvolou na pitevně!

Markéta Plánková v novém seriálu Mordparta.

Doposud jsme ji mohli vídat v seriálových rolích doktorek či hodných manželek. Co nevidět se nám MARKÉTA PLÁNKOVÁ (38) představí v jiné poloze. Na obrazovky vtrhne jako přísná kriminalistka Naďa Vokušová v seriálu Mordparta.

I když je za tuto příležitost Markéta velmi vděčná, zároveň přiznává, že natáčení některých scén jí nedělá dobře na psychiku.

Strach o děti „Když jsem dělala jako kriminalistka rozhovor s puberťákem, který měl být znásilněný, tak mi to nebylo příjemné, byť jsem věděla, že je to herec a že je to nahraná situace,“ líčí herečka, která je sama dvojnásobnou matkou a představa, že by se něco takového mohlo přihodit i jejím holčičkám, ji přímo děsí. Kapitola sama pro sebe jsou pak prý scény na pitevně.

„Jednou se stopovalo natáčení, protože zrovna přivezli opravdovou mrtvolu a museli s ní do boxu.

Také vás může zajímat ...

Pomocná maskérka z toho nakonec zkolabovala,“ dodává Plánková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...