Marta Jandová: Kvůli dceři se vzdala svého psa

Zpěvačka Marta Jandová (43) je milovnicí zvířat. O tom svědčí fakt, že doma měla asi sedm let pejska jménem Katze. Toho musela dát ale bohužel pryč. Samozřejmě to pro ni nebylo jednoduché, ale udělala to kvůli své dceři Marušce (4).

Pes se s ní totiž nemohl snést a bylo komplikované, když byli spolu. „Byla hodně nervózní a taková nesvá. Prostě jí Maruška asi nesedla. A tak jsem jí dala mé tetě, která žije na vesnici,“ svěřila se Marta. Naštěstí je tedy Katze na dobrém místě a Marta ji tak může kdykoli navštívit. Dceři, která je jedináček, ale smutno není.

Také vás může zajímat ...

Má totiž ještě další dva pejsky, kteří ji psí lásku dokonale vynahrazují.

Jen nesmí působit problémy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...