Marta Jandová: Nehoda na pódiu: Urazila si zub!

Mistrem drobných nehod je Marta Jandová. Většinou se naštěstí nejedná o nic dramatického. Tentokrát se netajila radostí z vydání svého sólového alba a jeho křest si pořádně užívala.

Jenže zpívala na malém pódiu, a v tom byl ten problém. Protože se energická tmavovláska hodně vrtěla a skákala, urazila si během druhého songu o mikrofon kus zubu. „Měla jsem kusy toho zubu v ústech, asi tři písničky jsem zpívala s mikrofonem před pusou,“ přiznala se smíchem, i když to moc legrační opravdu není.

Také vás může zajímat ...

Marta je zvyklá: loni v létě si zlomila nohu, poté si zlomil nohu manžel-gynekolog, následovala autonehoda. „Přemýšleli jsme, co nám tím chce vesmír říct,“ podotkla dcera Petra Jandy (76) ze skupiny Olympic.

„Zřejmě nás upozorňuje, že bychom měli zpomalit,“ uzavřela svou úvahu. To je asi pravda. Letos v létě se zpěvačka například zhroutila na letišti v Mnichově. Měla za sebou natáčení v Bratislavě a další práci v Hamburku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...