Marta Jandová: Proč si drží odstup od lidí?

Zpěvačka Marta Jandová (43) je velmi otevřená osobnost, ráda se baví s lidmi a vůbec jí nevadí fanoušci, kteří jí dávají najevo svou přízeň. Jen jedno jí nesmí dělat, jinak je zpěvačka nepříčetná. Musí dát Martě dostatek prostoru, protože v opačném případě se začne cítit ohrožená.

Už se jí totiž stalo, že chtěla před lidmi utéct, ale nemohla. „Po chvilce jsem nemohla dýchat. Byl to můj první klaustrofobický zážitek,“ svěřila se Jandová. Stalo se to po koncertě, kdy se k ní nahrnulo hodně lidí, kteří si šli pro autogram.

Těchto chvil se zpěvačka děsí a už by to nechtěla znovu zažít. Před podobnými panickými stavy se teď snaží chránit a neobklopuje se větším množstvím lidí. Má také svůj trik, který všude dodržuje. „Snažím se, abych měla za sebou aspoň zeď,“ prozrazuje.

Také vás může zajímat ...

Musí to být pro ni hodně těžké stále myslet na to, že se musí od lidí držet dál. Přeplněný obchod nebo hlediště na koncertě jsou pro ni výzvou. Proti úzkostem lze bojovat terapií, tak by ji mohla zvážit. Takhle vůbec nemůže mezi lidi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...