Martin Dejdar dostal tučný honorář

Proč kývl na Tvář?

Martin Dejdar.

Televize Nova chystá v pořadí už třetí řadu populární show Tvoje tvář má známý hlas a už nyní se kasá zvučnými jmény nových účastníků. Mezi ně se zařadil i MARTIN DEJDAR (51), kterého museli ale dlouze přemlouvat.

Herec totiž dostal nabídky na účast už v předchozích dvou řadách, obě však s díky odmítl. Čím si tedy produkce napotřetí Martina získala? Že by mu nabídla nadstandardní výdělek? Nebo ji to nestálo zas až tak velké úsilí?

Vzhledem k tomu, že na tom v poslední době není Dejdar zas tak finančně dobře, jelikož mu značnou část výdělků spolkl nákladný život jeho rodiny v Americe, je zcela možné, že na tuto nabídku tajně i čekal, a když přišla, s radostí ji přijal. Touha uspět Že by pro něj byly hlavní motivací peníze, však Dejdar odmítá. Prý ho nadchli jeho předchůdci.

Také vás může zajímat ...

„Řekli mi, nedělej to, to nedáš!“ nechal se slyšet s tím, že právě tyto názory ho natolik nakoply, že se rozhodl do toho jít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...