Martu stíhá jedna rána za druhou!

Kdy bude mít konečně klid? Na to se teď určitě sama sebe ptá zpěvačka Marta Kubišová (74). Trojnásobná zlatá slavice už oznámila konec kariéry na den svých narozenin, a o to víc jí teď snad osud dává co proto.

Po nečekaném infarktu před necelými dvěma lety ji momentálně sužují bolesti kolene a věčná únava. „Nahazuju dost těžko řemen do tý práce. Není to ono. Je to takové náročnější,“ postěžovala si zpěvačka, která už je sama v sobě smířená s tím, že bude muset do konce života brát prášky. Na operaci se ale brání jít zuby nehty i přesto, že jí nemocné koleno omezuje v pohybu.

Ve svém věku si na to prý netroufá a je ochotná snášet i bolest, která jí vystřeluje až do kyčle. To ale není zdaleka všechno! K tomu všemu zdravotnímu trápení jí ještě nedávno zemřel její milovaný kocour.

Také vás může zajímat ...

Nezbývá než doufat, že přijde Marta s posledním plánovaným turné v říjnu a listopadu na veselejší myšlenky a konečně se začne blýskat na lepší časy!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...