Matěj Ruppert: Opilý se vykašlal na manželku

Tak tohle si za rámeček nedá! MATĚJ RUPPERT (40) si sype popel na hlavu a je mu stydno. Dva dny totiž téměř v kuse řádil na alkoholovém dýchánku, a tak nějak mu nedošlo, že na něj doma čeká manželka s malou dcerou. A zatímco on se vesele bavil, tak doma se odehrálo menší drama. Jeho dcera totiž náhle onemocněla a manželka ho nemohla sehnat.

Také vás může zajímat ...

Navíc byl v takovém rauši, že by stejně nemohl malou dcerku ani odvézt do nemocnice. „Na to teda bůhvíjak hrdej nejsem,“ přiznává smutně zpěvák. Ten se od té chvíle kaje a s bohémským životem se rozloučil. Tedy minimálně v době svého nedávného porotcování v SuperStar. To ho časově vyčerpalo natolik, že musel dát večírkům vale.

Jenomže sezona festivalů vypukla a je dost pravděpodobné, že zpěvák s večírky bude přes protest manželky pokračovat i dál!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...