Mateřství je pro ni prý lepší než sex!

Když krásná blondýnka Cameron Diaz (47) před šesti měsíci oznámila, že se s Benjim Maddenem (41) stali rodiči, fanoušci byli v šoku.

Hvězdný manželský pár si bedlivě střeží soukromí. V poslední době se Cameron ale rozpovídala a mateřství si nemůže vynachválit. „Posledních sedm měsíců prožívám nejlepší fázi svého života,“ přiznala, jak vnímá roli matky.

Také vás může zajímat ...

„Vše se točí kolem domova a rodiny. Od té doby, co máme malou, si s Benjim doma pěkně jamujeme. Benji pro ni napsal tucet písniček,“ promluvila o manželovi muzikantovi.

Když v roce 2018 opustila Hollywood a oznámila odchod do hereckého důchodu, začala investovat do různých firem. Ať už jde o výrobu kosmetiky, či nyní o novou značku speciálního biovína, kterou sponzoruje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...