Mějte opět krásné nohy

Chcete mít hezké a bezchybné nohy? V tom případě pro to musíte něco udělat. Přinášíme vám několik tipů, které se vám jistě budou hodit. Léto už pomalu, ale jistě klepe na dveře a je tak ten správný čas se na něj řádně připravit.

Sportujte

Také vás může zajímat ...

Hýbejte se. Nejlepší je kombinovat aerobní sport s posilováním. Zkuste rychlochůzi, jógu, pilates nebo jízdu na kole.

Střídejte vodu s bylinnými čaji

Špatně fungující lymfatický systém vzniká kvůli tomu, že málo pijete. Jenže je také důležité vědět, co pít. Výborně se k tomuto účelu hodí bylinné směsi, které dokážou z těla vyplavit všechny škodlivé látky, jež přispívají například k celulitidě nebo ekzémům či vyrážkám. Dejte si proto každý den aspoň jeden šálek bylinného čaje.

Dejte nohy nahoru

Víte, jak se zbavit oteklých a těžkých nohou? Lehněte si doma na gauč, zvedněte nohy nahoru, nejlépe až nad hlavu a vydržte tak alespoň pět minut. Pak budou vaše nohy lehké jako pírko.

Masáž s peelingem

Dopřejte jim masáž a peeling v jednom. Kupte si přírodní peeling s mořskou solí a při každém sprchování si jím jemně masírujte spodní část těla.

Používejte tělové mléko nebo máslo

Naučte se takový rituál po každém sprchování nebo koupání. V zimě se kůže mnohem rychleji vysušuje a následně i loupe. Zkusit můžete i kokosový olej, ale pozor – zasychá a vstřebává se velmi pomalu, proto musíte být velmi opatrná, abyste si nic neumastila.

Vyrobte si chladivý krém na nohy

Na jeho výrobu potřebujete 100 g panenského olivového oleje, 100 g mangového másla, 1 g vitaminu E, 15 kapek mátového eenciálního oleje, 5 kapek eukalyptového oleje, 15 kapek kafru a obal na skladování krému.

Kokosový olej s mangovým máslem smíchejte dohromady a rozpusťte. Přidejte esenciální olej a vitamin E a dejte směs ztuhnout do lednice. Poté šlehejte tak dlouho, dokud ze směsi nevznikne pěna.

Ze žluté pěny by vám postupně měla vzniknout pěna bílá. Nakonec přendejte směs do nádobky. A můžete začít s opečováváním.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...