Michaela Maurerová: Prožívá hotová muka

Už je v sedmém měsíci těhotenství, ale stále nemá klid! MICHAELA MAUREROVÁ (38) prozradila, že tohle těhotenství bude zřejmě její poslední. Nečekala, že bude trpět tak dlouho. Všechno začalo několikaměsíčními nevolnostmi, pak se jí točila hlava, trpěla závratěmi, až z toho skončila na kapačkách.To ale není vše.

Je unavená a vyčerpaná

Také vás může zajímat ...

Teď je pro změnu pořád k smrti unavená a vyčerpaná. Miminko v břiše jí totiž nenechá v noci spát víc než čtyři až pět hodin. To je ale pro milovnici spánku hotový horor.

Ke všemu jí do porodu stále ještě zbývají necelé dva měsíce. A aby toho nebylo málo, přes den musí chodit na toaletu každých pět až deset minut. Déle to prý nevydrží, protože jí miminko neustále tlačí na močový měchýř. Není divu, že jí budou tři děti bohatě stačit. Těchto devět měsíců je pro ni asi nejdelším obdobím v jejím životě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...