Michaela Ochotská a Lukáš Rosol: Sebral jí všechno

Jejich rozchod byl pro mnohé šokem.

Hádky mezi bývalými manželi čím dál více gradují, přestože oba už mají své nové vztahy. Tenista Lukáš Rosol (33) se zřejmě rozhodl, že svou exmanželku Michaelu Ochotskou (34) oškube snad úplně o všechno.

Nedávno se mu podařilo rapidně snížit alimenty, a to z 65 000 korun na pouhých 15 000 korun. Což už je samo o sobě drsné. Jemu to ale zřejmě bylo málo, a proto se rozhodl, že si od Ochotské vezme ještě něco dalšího.

Také vás může zajímat ...

Sebral jí velkou část výživného pro syna

Rosol si vzpomněl na to, že Ochotské do porodnice pořídil celkem prostornou a především drahou tašku. Rozhodl se, že ji chce zpět. Zavolal tedy své exmanželce s tím, že si pro tašku přijede. Ta nechápala proč. Raději tedy tašku nechala u sousedky a řekla mu, ať si ji vyzvedne tam. Podle Ochotské se prý Rosol zachoval velmi trapně a především uboze. Má to zapotřebí?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...