Michal Hrdlička: Porušuje dohodnutá pravidla

Bývalý moderátorský pár Lucie Borhyová (39) a Michal Hrdlička (28) mají spolu tříletou dceru Lindu. Po nešťastném konci vztahu, kdy prý lítaly hromy a blesky, se zdá, že ještě nemají vše urovnané. Nebyli ani schopni společně oslavit Lindiny narozeniny.

Ta to svým způsobem vyhrála, protože měla oslavu hned dvakrát. Teď však Hrdlička Lucii opravdu naštval. Podle vzájemné dohody totiž nemají dávat obličej malé Lindy na sociální sítě. Sama moderátorka ji zveřejňuje pouze zezadu.

Také vás může zajímat ...
Soukromí dětí si teď začala víc hlídat.

Je to prý proto, že by dcera časem chtěla mít víc soukromí a popularita by ji obtěžovala. Tatínek se však chtěl holčičkou pochlubit a tak vesele zveřejnil fotky i s jejím obličejem. Třeba jak si Linda pinká tenis s Hrdličkovou snoubenkou, tenistkou Karolínu Pl í š kovou (25).

Lucie ihned zareagovala a všechny musely pryč. Zajímavé je, že v případě syna Lucase (8) moderátorka takové cavyky nedělá. Jeho fotky na internetu jsou. Chce bývalého jen prudit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...