Milenec a pak kariéra?

Bude rozvod? Pavla Tomicová (57) v posledním roce neví, kde jí hlava stojí. Má tolik práce a dalších nabídek, až se její manžel Ondřej Malý (54) pomalu začal domnívat, že na něj zapomněla.

Kdysi by pro rodinu dělala první poslední. Nic nebylo přednější, ale před rokem se zřejmě něco změnilo. Dokonce se jeden
čas říkávalo, že má milence. To se ale dodnes nepotvrdilo.

Také vás může zajímat ...

Konec lásky kvůli seriálu?

Možná zjistila, že chce ještě pracovat a něčeho dosáhnout. Bohužel to její manžel nedokáže pochopit. Ten sice také žije prací, ale na rozdíl od své manželky má větší příjem z natáčení filmů, zatímco manželka ze seriálů.

A to je lepší v tom, že je pravidelně vidět na obrazovkách, dostává za ně hodně zaplaceno a také dostává role, které si diváci vždycky oblíbí.

Manžel jí má bránit v rozletu

A tak podle všeho zpychla a nabyla prý dojmu, že jí brání v rozletu. Což mu také podle všeho měla říct a Malý se smrtelně urazil. Proto to u nich údajně vypadá na pořádnou hádku anebo rovnou rozvod.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...