Milostný čtyřúhelník v Modrém kódu!

Sympatická herečka Sabina Laurinová (47), která už dlouhou dobu září v seriálu Modrý kód, neměla příliš štěstí na muže, a jak se v poslední době ukazuje, asi se ze své minulosti příliš neponaučila. Zase se totiž začínají vést řeči o tom, že se zakoukala do toho nepravého a akorát skončí opět se zlomeným srdcem.

Zakoukala se do režiséra? Tentokrát by to ale mohlo dopadnout ještě o něco hůře než například kdysi s hudebníkem Josefem Vojtkem (54). Laurinová se totiž podle tajných informací ze zákulisí seriálu měla zakoukat do samotného režiséra Kódu Vojtěcha Moravce (32).

Také vás může zajímat ...
Pořád je nádherná a z chlapů si může vybírat. Proč vždy sáhne po tom nepravém?

Jenže ten už je zadaný, jelikož jeho srdce patří právě hereččině kolegyni ze seriálu Sandře Novákové (37). O tom, že se Laurinová opět nachází v nepříjemné milostné situaci se začalo mluvit především kvůli tomu, že už má být unavená z hledání vážného vztahu, a raději by si tentokrát užila nějaký nezávazný flirt s kolouškem.

Nebere to jako ona Ale jelikož podle jejích vlastních slov není zrovna typ ženy, která by vymetala různé večírky, vzplanutí mělo vypuknout právě na natáčecím placu, kde tráví nejvíce svého času. Chvilkami měla dokonce prý zářit jako sluníčko a i jejím kolegům bylo údajně jasné, že se v jejím životě něco děje.

Jenže Moravec to asi bral jako normální pracovní sympatie a nedával tomu žádnou váhu. Jenže jak je u Sabiny známo, do všeho se vrhá po hlavě a hned to myslí vážně. Jenže v tomto případě by si zadělala na skutečně velký problém.

Proběhne válka s kolegyní? Nejenže totiž, že si herečka nešťastným výběrem může zbytečně opět zlomit srdce, ale také přijít o práci. Nováková už má mít totiž podezření, že Sabina se na jejího přítele tváří jinak než jen na nadřízeného a kvůli tomu má u ní doma panovat pořádné dusno.

Na place to má jiskřit i mezi dobrými kamarády. Navíc hrajou milence! Bude to i realita?

Není tak vyloučené, že začne Sandra na Moravce dělat nátlaky, aby celou situaci urychleně vyřešil. Teď se nabízí pouze otázka, jak to celé dopadne. Buďto to Sabině v klidu vysvětlí a ona to se zlomeným srdcem skousne a bude v natáčení pokračovat, nebo se nedá, bude chtít o Vojtěcha bojovat a ten bude muset rozhodnout, zda Sabinu kvůli svému vztahu ze seriálu vyštípe, a nebo, že ji podlehne.

Je to vůbec možné? Laurinová je na svůj věk stále velmi půvabná a milá, což může platit i na mladší muže. Navíc i Nováková je o 5 let starší než její drahý. Zápletka to bude jistě ještě zajímavá. Fanoušci jí přejí jiného Před nějakou dobou se ovšem mluvilo i o tom, že Sabina cukruje ještě s jedním kolegou, a to s hercem Sašou Rašilovem (47), který naskočil do Modrého kódu a hraje právě milence Laurinové.

Ten má samozřejmě už také svoji vlastní rodinu s Ludmilou Němečkovou (33). Jenže jak se zdá, fanoušci by tento fakt klidně i přehlédli a seriálovému páru to přáli i ve skutečnosti. Však Saša Sabině komentuje i příspěvky na sociálních sítích, přidává do vzkazů srdíčka a diváci seriálu jsou z toho nadšení.

Saša umí opouštět ženy. Kvůli Lídě odešel od Hybnerové. Proč by to teď
neudělal pro Sabinu.

Společně se znají již od studijí a jsou dobrými kamarády. Navíc není tajemstvím, že Rašilov už od jedné své rodiny, kterou tvořil s herečkou Vandou Hybnerovou (50) odešel. Odejde jeden z nich od rodiny? Zvědavým fanouškům tak nezbývá nic jiného než čekat, jak celý tento milostný čtyřúhelník tvořený hvězdami Modrého kódu dopadne.

Jelikož je ale Laurinová už od pohledu nekonfliktní a milá, nedá se předpokládat, že by rozpoutala nějakou bitvu. Pravděpodobně nechá čas plynout a uvidí se, zda po ni bude Moravec nebo Rašilov tak toužit, aby opustili své rodiny.

V českém showbyznysu by se však nejednalo o novinku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...