Miluje svého partnera, nebo to jen předstírá?

Indigo - vernisaz Andrey Kerestesove

H herečka L en k a Z a – hradnická (33) – hvězda Modrého kódu – byla v minulosti spojována se zpěváky Tomášem Klusem (32) nebo Vojtěchem Dykem (33). Nejspíše si našla v soužití s hudebníky oblibu, jelikož rodinu později založila s Michalem Vavrem, který má k muzice také blízko.

Opravdu je to ale pro Lenku ten pravý, nebo stále v koutku duše doufá, že se do ní jednoho dne zamiluje nějaký slavný herec? „S kámoškami jsem si představovala, jak přijede DiCaprio, uvidí mě, vše se zastaví jako ve filmu a bude jasno,“ zavzpomínala si Zahradnická a tak trochu poodkryla svůj mužský ideál.

Také vás může zajímat ...

S tím ale Michal nemá příliš podobného a trochu to začíná vypadat, že ho jako svého osudového a životního partnera úplně nevnímá. Proč by totiž jinak vzpomínala na minulost a na svá nesplněná přání? Říká se, že herečka má občas svého partnera plné zuby, vezme dcerku Jasmínu (1) a odjede si vyčistit hlavu.

Možná opravdu vedle sebe potřebuje osobnost, muže, který je ve svém životě velmi úspěšný. Neměla by ale zapomínat, že s takovými partnery v minulosti příliš štěstí neměla. V Michalovi totiž nejspíše poprvé našla oporu, již hledala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...