Místo do Ulice by radši chodila do porodnice

Krásná herečka ze seriálu Ulice Aneta Krejčíková (28) si aktuálně „užívá“ svou roli matky. S kariérou herečky sice definitivně nepraštila, ale přesto přiznala, že ji láká něco úplně jiného. Údajně se totiž zamilovala do porodu.

Dokonce by prý dalšího potomka nejraději porodila doma. I když na narození syna ráda vzpomíná a připadalo jí to krásné, prostředí porodnice herečku až tolik neoslovilo. „Samozřejmě taky hodně záleží na tom, na jaké lidi v porodnici natrefíte. Dost často ale porod pojímají jako rutinu a z porodnice je pak mašinerie, továrna,“ svěřila se Krejčíková.

Také vás může zajímat ...

Zároveň si ale myslí, že porodnice za to nemůže, protože toho mají zkrátka moc, je jich málo, a tak jsou logicky přetažení.

Dodala také, že jejím snem je prý dělat dulu, jelikož se v ní probudila touha sdílet a setkávat se se ženami. Probírat věci a pojit síly. Tak uvidíme, jestli tomu herečka nepodlehne natolik, že třeba skončí s herectvím. Kdyby ano, tak by to byla velká škoda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...