Monika Absolonová: Obrovská změna

Už čeká zase další dítě? Když byla Monika Absolonová (42) nedávno spatřena ve společnosti, všichni začali spekulovat o tom, zda náhodou není opět těhotná. Výrazně prý totiž přibrala! Co, nebo kdo za to může? Skutečně je těhotná, nebo za tím vězí něco úplně jiného?

Nechce zůstávat sama doma

Také vás může zajímat ...

Jedna z jejích nejlepších kamarádek prozradila, že její rapidní zvýšení váhy způsobil její partner Tomáš Horna (38).Nechává ji prý doma často samotnou a ona se musí o jejich společné dva syny Tadeáše (3) a Matouše (5 měsíců) starat celé dny sama. Jiná z jejích přítelkyň zase prozradila, že jí Horna nedovolí pořídit si ani na pár hodin denně chůvu.

Nesnese prý, aby se k jeho synům přiblížil kdokoli cizí. Jenže to znamená, že Monika musí vařit, uklízet, chodit na nákup a ještě k tomu stíhat všechny své nasmlouvané závazky. A poslední týdny jí docházejí síla a opouští ji dobrá nálada.

Odmítá o tom mluvit

Aby se ze všeho nezbláznila, údajně se večer a zejména před spaním začala přejídat. Téměř obden si nakupuje především sladkosti a mléčné výrobky, kterých dokáže spořádat neuvěřitelné množství. Prý ji to uklidňuje. A tak zatímco Horna mizí neznámo kam, ona sedí doma u televize a léčí si špatnou náladu sladkostmi. Není prý proto divu, že tak radikálně přibrala.

Sama Monika se k tomu ale prý odmítá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...