Musí řešit rodinné problémy

Syn mu dělá pořádné starosti. Ivan Trojan (55) se rád chlubí tím, že má tak známého a uznávaného syna, který se vydal v jeho šlépějích. Ačkoli kamarádi tvrdí, že nechtěl, aby jeho potomci dělali to samé co on, protože v dnešní době je těžké se v herecké branži uživit, Josef (18) věděl už odmala, co bude dělat, a zatím se toho drží.

Jenže problém je v tom, že synovi vadí, že je synem tak známých rodičů. Přestože mu příjmení Trojan už podle všeho několikrát pomohlo v konkurzu na nějaké filmové role, raději by si všechno vybojoval sám.

Také vás může zajímat ...

Velké dítě přináší velké starosti

A tak se od svých rodičů rozhodl úplně odpoutat. Dokonce od nich nechce ani žádné peníze. Sice už si vydělává herectvím, ale to ho ještě nedokáže úplně uživit, a tak si přivydělává i jinde. Prozradil, že ho můžeme najít například na hotelové recepci nebo ve sklárnách.

Ke všemu chce od příštího roku začít studovat v Anglii, aby se plně osamostatnil. To se však podle všeho Trojanovi ani jeho manželce Kláře (48) vůbec nelíbí. Pro ně je Josef stále malý kluk.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama