Na co si Ivana Christová vlastně stěžuje?

Nedostala moc dárků

Ivana Christová.

Uplynulo už skoro 30 let od doby, kdy IVANA CHRISTOVÁ (45) zvítězila v soutěži krásy a stala se tak první novodobou Miss Československa. Přestože jí tento titul otevřel dveře do zahraničí, kde udělala skvělou kariéru, na večer, kdy ho získala, vzpomíná nerada.

Nejenže ji publikum vypískalo, ale dokonce nedostala ani ceny, které jí byly přislíbeny. Ivaně vadí, že zatímco dneska dostávají vítězky věcné dary jako elektroniku, auta anebo byty, které mohou celý rok užívat zdarma, ona tehdy vyhrála pouze šicí stroj a zájezd do Japonska.

„Ten se navíc nikdy nekonal, takže ho ani nepočítám“ tvrdí bývalá modelka s tím, že jí pak nikdo nezajistil práci a musela se o sebe postarat úplně sama. Vítězství v Miss jí tedy podle jejích slov nic nepřineslo.

Také vás může zajímat ...

Na druhou stranu slavila úspěchy ve světě, a tak její okolí nechápe, na co si vlastně stěžuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...