Na dovolené se Blanarovičová ocitla v drsném incidentu

Byla sama proti přesile

Yvetta Blanarovičová má z dovolené děsivý zážitek.

Vzpomínku na situaci, při které jí vůbec nebylo do smíchu, si z dovolené v Thajsku přivezla herečka a zpěvačka YVETTA BLANAROVIČOVÁ (52).

Nejenže navzdory jejímu očekávání, když na ostrov Phi Phi jela schválně ještě před hlavní sezonou, byly pláže plné turistů, aby toho nebylo málo, Yvetta se stala obětí přepadení!

Aby se mohla z hlavní turistické oblasti dostat do odlehlých míst, kde nenarazí na živáčka, půjčila si motorku. A trochu riskantní útěk před civilizací se jí vyplatil. „Našla jsem krásné liduprázdné pláže,“ pochvaluje si Yvetta.

Jenže právě při tomto osamělém průzkumnickém popojíždění na motorce z místa na místo se dostala do situace, která by leckoho nejspíš vyděsila k smrti.

Také vás může zajímat ...

„Střetla jsem se s tlupou opic,“ prozrazuje s tím, že ji velmi zaskočila míra agresivity těchto zvířat. „Chtěly mi ukrást tašku,“ pokračuje ve vyprávění vypjatého zážitku. Naštěstí je to ale žena stejně statečná jako krásná. Chlupatým loupežníkům se dokázala hravě ubránit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...