Na koho je Rosák tak nepříjemný?

Moderátor Jan Rosák (69) bez problémů vydržel kritiku, která se na něho snesla kvůli jeho pojetí otce Fourase v české verzi Pevnosti Boyard. Prý se nedrží předlohy z devadesátých let, kdy mudrc ve věži trousil různá moudra.

Rosák si z kritiky nic nedělal a teď se raduje: Na Primě mu slibovali skutečnou roli v seriálu a teď konečně dočkal! Objeví se v seriálu Modrý kód, kde bude váženou lékařskou kapacitou, profesorem a otcem maniodepresivního lékaře, kterého hraje Marek Němec (36).

„Neustále mu nadávám kvůli tomu, že se neléčí, a vzniká z toho hodně konfliktů, pro mě je to úplná hrůza hrát někoho tak nepříjemného,“ pochvaluje si roli Rosák.

Také vás může zajímat ...

Kvalitu seriálu ponechme stranou, ale Prima do něj musí vrážet opravdu dost peněz, když si může dovolit i tak známé tváře…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...