Naďa Konvalinková: Přiznala milence

Herečka a bývalá žena Oldřicha Kaisera (63), Naďa Konvalinková (67) se konečně rozpovídala o svém soukromí. Nikdy se netajila tím, že její mládí bylo bouřlivé. Naopak o sobě ráda šířila, že byla mladá, krásná a dravá.

Přiznala, že slabost měla pro Jiřího Vondráčka (68), tatínka Lucie Vodráčkové (38). Prý spolu jeden čas měli vztah, ale čím vším si spolu prošli, k tomu už se Naďa raději nevyjadřovala. Dlouhá léta o tomto utajeném vztahu mlčela, proč s pravdou vyšla ven až teď, když má Jiří několik let šťastné a stabilní manželství?

Také vás může zajímat ...

Možná si na něj ještě stále myslí.

Konvalinková je od rozchodu s Kaiserem stále sama, i když se o nějakých partnerech spekulovalo, zatím se nic nepotvrdilo. Má teď zřejmě hodně času vracet se do minulosti a jsme zvědaví, co na sebe prozradí příště. Asi není tak svatá, jak se dělá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...