Našel si snad milenku?

Spartnerkou Lindou Rybovou (44) už nežije? Nedávno byl totiž spatřen s neznámou mladičkou dívkou, o které jeho kolegové tvrdí, že je začínající herečka, s kterou se nápadně často vídá. David Prachař (60) se prý mezi přáteli netají tím, že se v současnosti hledá.

S ničím není spokojený, nic ho nebaví a do ničeho se mu nechce. A jeho rodina to samozřejmě vycítila. Dotklo se to především Lindy Rybové, která rodině obětovala úplně všechno. Dokonce i svou kariéru, kterou poslední dva roky trochu opomíjí.

Také vás může zajímat ...

Manželství asi neklape, jak má

Dřív měla ambice hrát ve filmech, dnes se prý spokojí s rolí v seriálu Ulice. Myslela si, že když bude víc času trávit s rodinou, jednou se jí to vrátí. Vypadá to ale, že se jí naopak rodina začala rozpadat.

Sice se podle kamarádek snaží svůj vztah zachránit, ale Prachař prý teď potřebuje volnost. Tu mu herečka dala, ale netušila, že když se na chvíli odloučí, hned si může najít náhradu. Když se ho prý Linda zeptala přímo, nechtěl se o údajné milence vůbec bavit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...