Našla v seriálu novou lásku?

Už je zase na lovu? Před pár týdny Alice Bendová (46) prozradila, že chce do konce léta pár kilogramů shodit, a to i přesto, že by jí figuru mohla závidět i kdejaká dvacítka.

Chce ulovit muže své kolegyně?

Také vás může zajímat ...

Sama tvrdí, že to potřebuje jen kvůli vlastnímu dobrému pocitu. Během natáčení seriálu Slunečná se totiž seznámila s partnerem kolegyně Barbory Mottlové (34), někdejším Mužem roku Josefem Kůrkou (28). A podle všeho si padli do noty a našli společnou řeč.

Ačkoli Kůrka zatím hrál ve Slunečné jen menší roli, nevynechal příležitost k seznámení i s ostatními herci. Ani Alice se v seriálu ještě příliš nerozkoukala, ale už možná našla svou novou lásku.

Zapomíná, že doma na ni čeká přítel?

Sama má popírat, že by se s Kůrkou kdy bavila, ale jeden z členů natáčecího štábu se údajně nechal slyšet, že je několikrát přistihl při dlouhé debatě. Bendová je na zajíčky a Kůrka zase na vyzrálé ženy. Stát se tedy může cokoli. Ale co na to Mottlová? Nejspíš se schyluje k hodně velké bitvě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...