Naznačila, s kým momentálně je

Dlouhou dobu herečka Malvína Pachlová (29), známá ze seriálu Ulice, mlžila o tom, jak vypadá její milostný život.

Před časem sice přiznala, že je po rozchodu s kolumbijským režisérem Juanem Davidem znovu zadaná, žádné podrobnosti k novému příteli ale už nesdělila. Teď však udělala výjimku, když její vyvolený slavil narozeniny.

Také vás může zajímat ...
Ukázala, kdo je jejím partnerem, hodně mazaně.

Nebyla by to ale Pachlová, kdyby to znovu nebyla tajemná. Na fotce, kterou se pochlubila fanouškům je sice její přítel, ale celou tvář mu zakrývá malý dortík, na kterém je postavená hořící svíčka. To však její sledující rozdělilo na dva tábory.

Jedni oceňují vtip, kterým se šalamounsky se situací vypořádala, podle druhých ale dělá s partnerovou identitou zbytečné drahoty a pokud ho prý nechce ukázat, měla by si odpustit I takovéhle příspěvky. Malvína ale dobře ví, že se nikdy nemůže zavděčit všem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama